BLUETOOTH

Televotimi që përcakton finalistët e fundit të Big Brother VIP, Julian Deda “zbulon” banorët që mund të eliminohen

10:23 - 15.05.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Dy aktorët, Julian Deda dhe Egla Ceno kanë biseduar me njëri-tjetrin për banorët që mund të largohen të shtunën nga shtëpia e “BBV”. 
E teksa disa ditë na ndajnë nga finalja e “BBV”, mbrëmjen e djeshme Ledion Liço iu tregoi konkurrentëve se do të hapet një televotim për të shpallur 1, 2 ose 3 finalistët e tjerë të spektaklit, pasi tashmë Romeo Veshaj dhe Jul Deda janë dy të parët.

“Kush del të shtunën?”, e pyeti Egla aktorin, i cili tha se të rrezikuar nga eleminimi janë Françeska Murati dhe Heidi Baçi, megjithëse konkurrentja u shpreh: “Mund të dalë secili prej nesh”

Nga ana tjetër Juli tha se i rrezikur është edhe Meriton Mjekiqi, dhe pozicioni i moderatorit do të varet nga loja e tij këto ditë.

Biseda:

Egla: Kush del të shtunën?

Juli: Françeska

Egla: Dy

Juli: Mund të dalë edhe Heidi. Unë nuk e kam idenë çfarë bëhet jashtë por…

Egla: As unë po unë do të doja që kjo gjëja të kishte goca. Ore mund të dalë secili prej nesh sepse si di se çfarë është kjo

Juli: Varet sesi do të sillet Meritoni këto ditë


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.