Kryesore

Kryebashkiakja e Durrësit, Emirjana Sako paraqitet në SPAK

14:02 - 17.05.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Kryebashkiakja e Durrësit, Emirjana Sako, është paraqitur sot në ambientet e Prokurorisë së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK).
Ajo ka mbërritur e vetme në ambientet e Prokurorisë së Posaçme rreth orës 14:00.

Sako mësohet se do të merret në pyetje në lidhje me inceneratorin e Tiranës.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.