Kryesore

VIDEO/ Realizon supergola në stërvitje, Jasir Asani ironizon sërish trajnerin: Portieri duhet të humbasë kile…

15:30 - 17.05.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Jasir Asani ka qenë në qendër të vëmendjes pas deklaratës së trajnerit të Guangjusë se futbollisti ishte shëndoshur dhe se nuk mund të luante për aq kohë sa ai ishte në sol.
Asani iu përgjigj me foto nga palestra ku në pah dukeshin format e tij trupore. Por futbollisti nuk është mjaftuar me kaq teksa ka publikuar dy video në profilin e tij zyrtare.

Ai ka ndarë momente nga stërvitja e tij me skuadrën teksa realizon super gola. (VIDEO)

Në njërën prej tyre ai shkruan me ironi: Hahahahha, tani jemi në formë, por duhej t’i humbisnim ca kile edhe portierit.

PANORAMASPOT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.