Kronikë

Plan për të ekzekutuar Durim Bamin, kush qëndron pas dëshirës për të vrarë të fortin e Niklës?

11:19 - 18.05.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Nga aksionet të SPAK-ut zbardhen detaje të reja mbi personazhet e përfshirë në megaoperacion.




Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Astrit dhe Aldo Avdylaj, kishin në plan ekzekutimin e Durim Bamit, ky I fundit I njohur si I forti I Niklës.

Xhaxhai e nipi janë të shpallur në kërkim me urdhër të Prokurorisë së Posaçme.

Vijon…


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.