AKTUALITET

Prindërit e ish-presidentit Hashim Thaçi, vizitojnë djalin e tyre në Hagë

15:33 - 19.05.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Prindërit e ish-presidentit Hashim Thaçi, pas 2 vjetësh, sot sërish e kanë marrë rrugën drejt Holandës për ta vizituar dhe për t’u çmallur me djalin e tyre, i cili po gjykohet në Dhomat e Specializuara.
Ata kanë hyrë në takim në orën 13:30 dhe do të qëndrojnë deri në orën 16:00, ka njoftuar Fondacioni “Përkrahje Juridike për Mbrojtjen e Hashim Thaçit”.

“Problemet shëndetësore me të cilat po përballen janë të shumta, por i madh ishte edhe malli për ta takuar djalin e tyre”, thuhet në postimin në Facebook.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.