Kronikë

E rëndë në Lushnje/ Gjendet i varur në ullishte 68-vjeçari, ja çfarë dyshohet

10:34 - 20.05.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një 68-vjeçar është gjetur i vetëvarur në një ullishte në fshatin Kosovë e Vogël në Lushnje.
Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 5 të mëngjesit të kësaj të hëne, ku i moshuari është gjetur i pajetë nga familjarët.

“Më datë 20.05.2024, rreth orës 05:00, në fshatin Kosovë e Vogël, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, dyshohet i vetëvarur, në një ullishte, shtetasi R. S., rreth 68 vjeç”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.