BLUETOOTH

FOTO/ Çifti i njohur i Big Brother VIP kurorëzojnë dashurinë në martesë, publikohen pamje nga dasma luksoze

07:57 - 20.05.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Çifti i Big Brother VIP Kosova, Urim Çela dhe Alisa Maloku, i kanë dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë, në një ceremoni luksoze në Prishtinë.
Çifti kanë ndarë fotografinë e tyre të para si ‘burrë e grua’ në rrjete sociale.

Alisa duket e mrekullueshme në fustan të bardhë nusërie, gjersa Urimi me një kostum elegant.

Të ftuar në ceremoni kanë qenë edhe personazhe të famshme, përfshirë edhe ish-banoren dhe modelen Xhuli Nura.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.