BLUETOOTH

FOTO/ Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë, portieri i Kombëtares zbulon portretin dhe emrin e veçantë të djalit

08:18 - 20.05.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Portieri i Kombëtares kuqezi, Etrit Berisha është bërë baba për herë të parë.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Gardiani ka zbuluar portretin e të birit gjithashtu edhe emrin e veçantë, Edgar.

“Mirsevjen biri im Edgar , lumturia i mamit dhe babit , qofsh perjete i bekum ‍‍❤️”, shkruan Berisha në Instagram.

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.