Kryesore

Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama”, “Panorama Sport” dhe “Gazeta Shqiptare”

07:15 - 20.05.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në faqen e parë të gazetës “Panorama” do të lexoni:
RIVLERESIMI I PRONES/ Projektligji, kur nis procesi dhe sa do paguajnë qytetarët

Operacioni i SPAK, burg për 9 të arrestuarit! Zbardhen përgjigmet, aleancat për të vrarë armiqtë dhe si i nxirrnin në pritë

“Lindën për të qenë të lira”, si ua prezanton shqiptarëve gruan saudite shkrimtarja e njohur dr. Fawzie Abu Khalid

Cameron vjen në Tiranë. Prezanton planin kundër krimit dhe korrupsionit

Lista me 174 pronarët e rinj në 5 qytete

Rruga drejt përfundimit, por shqiptarët do e paguajnë shtrenjtë atë

“Nuk hymë brenda se mos na hidhte granatë”, si u arrestua Marie Tuci, dëshmia e ish-ushtarakut

OPINIONE

Një skandal dhe pesë pyetje pa përgjigje rreth tij/ ZEF PREÇI

“Mani pulite” shqiptare: A do sjellë SPAK fundin e kastës politike në Shqipëri? ARDI NURELLARI

Mediakracia ose Demokracia e Re/ ALADIN STAFA

Në faqen e parë të gazetës “Panorama Sport” do të lexoni:

“DIGJET” VLLAZNIA, Egnatia luan titullin me Partizanin

Tetova: Për t’u shijuar me të kuqtë, shkodranët s’na vunë në presion

Brdariç: S’bümü mjaftueshëm, por nuk dua të gjoj alibi

Sherri ngatërron dhomën dhe panik për Zojnullain, ja çfarë nuk u pa

Katër herë kampion radhazi, Pep: S’e di sekretin

Festë mes frikës, Zhang humbet aksionet e Interit

Torino turpëroi Milanin, Fonseka në vend të Piolit

Mota sfidon sot Juven, por frenon: Nuk kam firmosur

Reali ndalet mes goleadës, Barça në luftë me Laportën

Laçi mbetet në elitë, Flamurtari akuzon

Në faqen e parë të “Gazetës Shqiptare” do të lexoni:

VOA: ALEANCA E MIQESI MES GRUPEVE KRIMINALE, SPAK KAPI 4.5 MLN EURO

Sekretari i Jashtëm britanik Cameron do të vizitojë Shqipërinë, mesazhet që pritet t’i japë qeverisë

Në karrocë invalidësh dhe me bastun në dorë, prindërit e Hashim Thaçit e vizitojnë në Hagë

“Berisha nuk donte të liroheshin të burgosurit politikë”, reagon ish-kryeministri: Shpifje

E rëndë në Lushnje/ Babai 82-vjeçar plagos me armë gjahu të bijën e divorcuar dhe më pas vret veten

Vodhi kamionçinën dhe përplasi disa makina duke u arratisur, arrestohet 62-vjeçari, ishte nën efektin e lëndëve narkotike

Shtrimet në Psikiatri: Të gjithë duan të vijnë në Tiranë, te burrat s’ka më shtretër bosh

Ish-të përndjekurit, lista e re me emrat e 15000 përfituesve

OPINION I DITES

Vula e PD-së dhe mundësia anti-korrupsion e partive të reja/ Nga BEN ANDONI

Nacionalizmi i Ramës në funksion të projekteve të Vuçiç/ Nga AGIM NESHO


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.