Kronikë

U dëmtua në guroren ku punonte, ndërron jetë 24 vjeçari

17:12 - 21.05.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një 24 vjeçar ka ndërruar jetë pas dëmtimeve që mori përgjatë punimeve me krep në guroren e fshatit.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Brataj, Selenicë dhe viktima është identifikuar me inicialet J.V.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:30 kur i riu është dëmtuar nga gurët e më pas ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të marra.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 15:30, në fshatin Brataj, Selenicë, shtetasi J. V., 24 vjeç, punëtor në guroren e këtij fshati, dyshohet se aksidentalisht gjatë punimeve me skrep, është dëmtuar nga gurët dhe si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.