Kronikë

EMRAT/ U aksidentuan në Rrugën e Arbrit, dy të lënduarit në gjendje të rëndë transportohen te Trauma

09:31 - 11.06.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Mëngjesin e kësaj të marte, një aksident i rëndë u regjistrua në Rrugën e Arbrit, ku dy mjete u përplasën kokë më kokë, duke lënë të lënduar drejtuesit.
Azem Guna 25 vjeç dhe Urim Kukeli 55 vjeç, janë lënduar rëndë dhe janë transportuar me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë për ndihmë mjekësore të specializuar.

Mësohet se 25-vjeçari ndodhet në gjendje më kritike për jetën.

Grupi hetimor, po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit”, thuhet në njoftimin e policisë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.