Kronikë

Kishte vjedhur para dhe bizhuteri në një banesë, vihet në pranga “skifterja” 24-vjeçare

12:30 - 11.06.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një vajzë 24-vjeçare është vënë në pranga nga policia e Elbasanit, pasi ka vjedhur para dhe bizhuteri në një banesë.
Blutë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasja me iniciale M.K.

Njoftimi i policisë:

-M. K., 24 vjeçe, sepse u kap në flagrancë pasi kishte vjedhur një shumë parsh dhe disa bizhuteri, në një banesë. Shuma e parave dhe bizhuteritë u sekuestruan në cilësinë e provës materiale;


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.