Kryesore

“O Berish o hero, gjithë Shqipëria ty të do!”- Apeli i dha vulën e PD ish-kryeministrit, simpatizantët festojnë me këngë e valle në selinë blu (VIDEO)

14:08 - 11.06.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Simpatizantët e Partisë Demokratike dhe Sali Berishës kanë festuar pasi gjykata i dha vulën e PD-së ish-kryeministrit.
Militantët demokratë kanë pritur me këngën e Sali Berishës dhe me valle vendimin e Gjykatës së Apelit, që dha fund zvarritjes në dyert e gjykatave të çështjes së vulës së PD-së.

“O Berishë, o hero krejt Shqipëria ty të do”, “Fitore historike e Partisë Demokratike”, brohorasin simpatizantët në derën e selisë së PD-së, ndërsa në sfond është vendosur kënga për Sali Berishën.

Një prej simpatizantëve shihet me veshje popullore teksa feston vendimin e Apelit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.