BLUETOOTH

“Para dhe pas kredisë”/ Nuk do e njihni, Julian Deda publikon foton e rrallë nga rinia! Ja ndryshimi që ka pësuar aktori

14:17 - 11.06.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ish-banori i “Big Brother VIP”, Julian Deda ditën e sotme është kthyer pas në kohë, duke kujtuar rininë.
Ai ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit, ku ka treguar ndryshimin që ka pësuar që nga viti 1997 deri më tani.

Në imazhin e poshtuar vërehet qartë ndryshimi i aktorit, dhe gjëja e parë që bien në sy janë flokët e tij të gjata dhe portreti simpatik.

Ndërsa fotoja e dytë është aktori në ditët e sotme, me paraqitjen dhe lookun e tij aktual.

“Para dhe pas kredise…!”- ka shkruar Juli krahas fotos.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.