BLUETOOTH

“Përgjithmonë e përngaherë”- Ilnisa publikon foto teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

07:33 - 11.06.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi mesa duket po e shijojnë në maksimum romancën e tyre pas daljes nga shtëpia e “BBV3”, e dhe pse u aludua se familja e moderatorit nuk pranonte lidhjen mes tyre.
Dyshja është parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit teksa nuk kanë munguar postimet e ndara prej tyre në rrjete sociale.

Po ashtu, së fundmi Ilnisa ka ndarë një fotografi me partnerin, teksa ky i fundit e puth në faqe.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”- shkruan gazetarja krahas fotografisë.

Po vëmendjen ka marr edhe komenti i Meritonit dhe i vëllait të Ilnisës.

“Të dua!”, i ka shkruar Meritoni partneres së tij, ndërsa vëllai i saj shkruan më poshtë “Kush djeg kripë sonte”.

Rikujtojmë se çifti kanë qenë ish-konkurrentë të “BBV” ku Meritoni ishte një prej finalistëve e ndërsa rrugëtimi i Ilnisës përfundoi kohë përpara finales.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.