BLUETOOTH

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi nisin bashkëjetesën? Ja ku po qëndrojnë çifti pas përfundimit të “BBV”

10:46 - 11.06.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Aktori Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi pas përfundmit të “Big Brother VIP” kanë nisur bashkëjetesën.
Ndonëse lajmi nuk është konfimuar akoma nga çifti, disa burime për “Vip Magazine” kanë treguar se tashmë çifti po jetojnë së bashku.

Heidi ka “braktisur” Italinë dhe po jeton me Romeon në një apartament në Tiranë, ndërsa sipas medias çifti po planifikojnë pushimet e tyre këtë verë.

Pas përfundimit të spektaklit, çifti kanë vendosur që ti kushtojnë kohë njëri-tjetrit, duke qëndruar larg syrit të publikut dhe angazhimeve në media.

Me pjesëmarrjen në koncertin e Alban Skënderaj, e gjithë vëmendja e fansave ishte tek çifti, ndërsa ata u shfaqën duke kërcyer dhe kënduar të përqafuar së bashku.

Historia e dashurisë së Romeos dhe Heidit nisi në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ku dyshja u njohën dhe krijuan një romancë së bashku. Ndonëse në rrjet u aludua se ata do të ndahen me mbarimin e spektaklit, çifti ua kanë “mbyllur gojën” të gjithëve duke treguar se ata po e shijojnë dashurinë e tyre.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.