Kronikë

Aksident i rëndë, kamioni përplaset me një makinë. Shënohet një viktimë dhe një mbetet i plagosur (FOTO)

16:48 - 12.06.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme ( 12 qershor) në Bajpasin e Vlorës, ku një kamion është përplasur me një makinë tjetër.
Raportohet se nga aksidenti një person ka ndërruar jetë, ndërsa një tjetër mbetet i plagosur.

Deri më tani nuk dihen identitetet e personave të përfshirë në aksident.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje e po heton për të zbardhur shkaqet e aksidentit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.