Kryesore

FOTOLAJM/ Xhaketa të vjetra ‘rozë’, Rama shtrëngon duart me Arta Daden dhe mungesa e Fatos Nano, çfarë nuk u pa nga festa e 33 vjetorit të PS!

20:55 - 12.06.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Partia Socialiste ka shënuar sot 33-vjetorin e themelimit. Në një aktivitet të zhvilluar në oborrin e selisë rozë u organizua një takim, ku i pranishëm ishte kryeministri Edi Rama.
Nuk kanë munguar edhe ata që quhen “xhaketat e vjetra” të PS, që tashmë janë tërhequr nga politika aktive.

Në këto foto shihet që Rama shtrëngon duart me Arta Daden, por edhe me ish eksponentë të tjerë të PS.

Ndërsa vihet re mungesa e liderit historik, Fatos Nano, nuk kanë munguar emra të tjera si Gramoz Ruçi, Valentina Leksaj, Namik Dokle, Et’hem Ruka, Spartak Braho, Musa Ulqini etj.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.