BLUETOOTH

“Më tha ‘është e mirë për shëndetin’”- Robert Berisha rrëfen historinë e sikletshme me Big Mamën: Hëngrëm viagra! Mu çuan rrobat dhe u futa në…

09:56 - 12.06.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Moderatori Robert Berisha ka rrëfyer një histori të sikletshme që kaloi gjatë një udhëtimi me këngëtaren Big Mama për Amerikë.
Ai tregoi se teksa ishin në Norvegji, udhëtimi i tyre ishte shtyer dhe si pasojë morën një shtëpi për të pushuar, ndërsa në dhomë gjetën disa kokrra që ishin si mjaltë.

“Më tha  u shpreh

Roberti tregoi se pronari i shtëpisë e kishte mashtruar, duke i thënë për kapsulat “merre se është e mirë për shëndetin”, pasi ajo ishin viagra për të shtuar dëshirën seksuale.

Duke qeshur moderatori tregoi se ai dhe Big Mama kishin konsumuar kokrrat, ndërsa tha: “Mu çuan rrobat”.

“Duke shkuar për në Amerikë, e kemi pasur udhëtimin nga Norvegjia. Shkuam në shtëpi për të pushuar 2 orë dhe pastaj kishim për të shkuar në aeroport. Na erdhi emaili që fluturimi u shty për të nesërmen. U kthyem në shtëpi. E hapëm derën dhe thashë çfarë është kjo? Më tha merre se është e mirë për shëndetin. Ishte një farë mjalte e vogël.

Si më mashtroj, shkruante turqisht dhe arabisht. Kurrë skisha pa. Kur e hapa me lajthi e gjëra, thashë është e mirë për shëndetin. E hëngra dhe kjo (Big Mama). Ajo ishte për tu çu disa gjëra, kësaj çfarë kishte me i çu. Mu çuan rrobat. Jam futur në aeroplan me jorgan. Kurrë se harroj atë natë. E ti hi me stjuardesa, i flakët”– tha Roberti në emisionin “Robi plaket kur don vet”.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.