Kronikë

Gjendet pa shenja jete i moshuari në Gjirokastër! 67 vjeçari ishte bllokuar në banesë (EMRI)

19:04 - 16.06.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një i moshuar është gjendur i pajetë në banesën e tij pasditen e sotme në Gjirokastër.
Sherif Dumi, 67 vjeç i bllokuar në banesën e tij në lagjen Dunavat të Gjirokastrës, pranë një furrë buke.

Fillimisht policia është njoftuar rreth orës 17:58 se i moshuari nuk u përgjigjej telefonatave hyrëse, ndaj e në vendngjarje kanë shkuar uniformat blu me PMNZSH me 4 efektivë.

Pasi hapen derën e shtëpisë i moshuari u gjend në dyshemenë e dhomës së tij i pajetë.

 

NJOFTIM

Gjendet i pajete nje i moshuar ne lagjen Dunavat ne Gjirokaster. Policia mori njoftimin ne oren 17:58 se ne lagjen Dunavat prane furres se bukes nje person eshte i bllokuar brenda ne banese dhe nuk pergjigjej thirrjeve.

Menjehere ne vendngjarje kane shkuar forcat e policise dhe PMNZSH me 4 efektive.

Pasi shkuan ne vendngjarje dhe u be e mundur hapja e deres se baneses u konstatua se personi i mbyllur brenda baneses ishte nje burre me emrin Sherif Dumi 67 vjec i cili u gjend ne dysheme te dhomes te tij i pajete.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.