Kronikë

Pëson arrest kardiak në det, humb jetën pushuesja në Velipojë

19:53 - 16.06.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një e moshuar 69 vjeç ka ndërruar jetë në Velipojë teksa po futej në det pasditen  sotme.
Sipas uniformave blu dyshohet se 69 vjeçares D.M., ka pësuar atak kardiak duke u larë në det.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:40, duke tronditur familjarët e saj dhe pushuesit përreth.

Njoftimi i policisë

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 18:40, shtetasja D. M., 69 vjeçe, banuese në Velipojë, së bashku me familjen e saj ka qenë duke u larë në det në Velipojë.

Në momentin që është futur në det dyshohet se 69-vjeçarja ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka humbur jetën.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.