BOTA

Po shikonte ndeshjen Itali-Shqipëri, 23-vjeçari plagoset me armë zjarri në Gjermani

12:44 - 16.06.24 I K
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku një person është plagosur me armë zjarri gjatë ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë.
Mediat raportojnë se ngjarja dyshohet se ka ndodhur për shkak të një konflikti që kishte lidhje pikërisht me sfidën Itali-Shqipëri, e cila përfundoi me rezultatin 2-1.

Incidenti ndodhi në rrethin e Moabit, ndërsa i plagosur me armë mbeti një 23-vjeçar, i cili mori një goditje në këmbë.

Autori, i cili ende është në kërkim ka qëlluar me 6 plumba.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.