Kryesore

VIDEO/ Ngjarje e çuditshme në Dortmund! Tifozi tenton të djegë flamurin serb, bën sherr me kamerierin shqiptar dhe përfundon në pranga

20:14 - 16.06.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur sot në Dortmund, ku janë përfshirë shqiptarët. Një tifoz i cili ishte maskuar, tentoi të digjte flamurin serb, por përfundoi në pranga.
Ai u mundua të ndizte flamurin por nuk e lejonte era dhe pastaj shkoi drejt një lokali aty pranë duke marrë mëny për të përdorur letrën për t’i vënë flakën. Por kjo solli reagimin e një kamerieri i cili ishte gjithashtu shqiptar dhe filloi të konfliktohej me të.

Situatën e zgjidhi ndërhyrja e policisë gjermane, e cila neutralizoi dhe arrestoi tifozin në fjalë, duke e shoqëruar në komisariat për prishje të rendit publik.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.