Kronikë

EMRI/ Aksident me vdekje pranë Gjirit të Lalzit, humb jetën 16-vjeçari

18:40 - 22.06.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Gjiri i Lalzit- Maminas, ku për pasojë ka humbur jetën një 16-vjeçar.
Burime bëjnë me dije se viktima është identifikuar si Alban Hasrama. I riu mësohet se ka qanë pasagjer në një prej mjeteve të përfshira në aksident.

Siç shihet edhe nga pamjet, automjetet kanë pësuar dëme të mëdha materiale.

Ndërkohë end nuk duhet nëse ka të lënduar të tjerë dhe cilat kanë qenë shkaqet e aksidentin.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.