BLUETOOTH

“Më hanë duart për…”- Pasi fitoi çmimin e madh në Big Brother Albania, Egla Ceno do të jetë në Grande Fratello? Aktorja ngre dyshime

18:39 - 22.06.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno ka habitur me një postim në Instastory, ku ka ngritur aludimet se mund të marrë pjesë në edicionin e ri të Grande Fratello në Itali.
Pasi rrëmbeu çmimin e madh në Shqipëri, mesa duket Egla synon të rrëmbejë fitoren dhe në Itali.

“Pas Big Brother Vip Albania “më hanë duart” për Grande Fratello! Vazhdiamo”, ka shkruar Egla në postimin e saj.

Kujtojmë se aktroja fitoi edicionin e tretë të BBV në një përballje ‘kokë më kokë’ me aktorin Jul Deda. Gjithashtu në natën finale arritën të ishin edhe Romoe Veshaj, Heidi Baci dhe Meriton Mjekiqi.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.