BLUETOOTH

Dileta Leota i ka dhënë fund beqarisë, moderatorja ndan fotot nga ceremonia martesore me portierin gjerman

16:54 - 23.06.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Moderatorja e njohur italiane, Dileta Leota i ka dhënë fund beqarisë.
Ajo është martuar me portierin gjermane Loris Karius me të cilin ka edhe një vajzë të pagëzuar me emrin Aria.

Dileta ka ndarë foto nga ceremonia martesore teksa duket madhështore me fustan nusërie.

“Gjithçka që kam dashur”, shkruan gazetarja e cila shfaqet më e lumtur se kurrë në praninë e vajzës, bashkëshortit dhe të ftuarve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diletta Leotta (@dilettaleotta)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.