BLUETOOTH

“Jeta ime”/ Nga pushimet, Arbana Osmani ndan me ndjekësit foton e ëmbël të vajzës së saj!

15:24 - 23.06.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Moderatorja Arbana Osmani po shijon pushimet verore së bashku me bashkëshortin e saj, Eduart Grishaj dhe fëmijët e tyre.
Si destinacionin e tyre të preferuar, çifti kanë zgjedhur Durrësin për të kaluar disa ditë relaksi.

Ditën e sotme Arbana ka ndarë me ndjekësit momente nga pushimet, ndërsa një ndër fotot e postuara ishte ajo e vajzës së saj, Zoi.

“Jeta ime”- ka shkruar ajo krahas fotos.

Kujtojmë që Arbana është nënë e tre fëmijëve, ku Joni është nga martesa e parë e moderatores, ndërsa Diellin dhe Zoin i ndan me Eduartin.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.