Kryesore

“Takime në 3 komuna dhe nderime për të rënët e UÇK-së”- Presidenti Begaj nis vizitën dyditore në Kosovë. Zbardhet axhenda

07:55 - 23.06.24 I K
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, është nisur drejt Kosovës për një vizitë dyditore.
Zyra e shtypit të Kreut të Shtetit bën të ditur se gjatë se gjatë kësaj vizite Presidenti do të zhvillojë takime në tre komuna: Deçan, Junik dhe Drenas.

Gjatë kësaj vizite në tre komunat, Presidenti Begaj do të nderojë, gjithashtu, ish-luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të rënë gjatë luftës.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.