Kryesore

FOTOLAJM/ “O sa mirë me qenë shqiptar”- Sfida ndaj Spanjës, tifozët kuqezi me banderola të veçanta në stadiumin e Dyseldorfit: Pilaf me grosh…

21:24 - 24.06.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Kombëtarja shqiptare përballet sot në Dyseldorf me Spanjën, në ndeshjen e fundit dhe më të rëndësishmen për kualifikimin më tej, ndërsa mijëra tifozët kuqezi kanë mbushur stadiumin.
Me pankarta të veçantat “O sa mirë më qenë shqiptar”, “Pilaf me grosh > Paella”, etj, kuqezinjtë kanë elektrizuar stadiumin me brohorima e duartrokitjet të shumta për yjet e kombëtares.

 

Siç shihet nga fotot e siguruara nga LSA, thuajse i gjithë stadiumi është veshur kuqezi.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.