AKTUALITET

Provimet e maturës shtetërore/ Publikohen rezultatet e lëndës së Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë, ja ku mund t’i shkoni

14:04 - 24.06.24 I K
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ministria e Arsimit bën me dije se kanë dalë rezultatet e provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë, të maturës shtetërore.
Për të parë rezultatet mund të klikoni në linkun e mëposhtëm të publikuar nga Qendra e Shërbimeve Arsimore: https://qsha.gov.al/…/06/Publikimi-i-Rezultateve-D1.pdf

Kujtojmë se më 10 qershor rreth 28 maturantë i janë nënshtruar këtij provimi.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.