Kronikë

Shpërthim i fuqishëm në Portin e Sarandës, raportohet për një person të plagosur. Ja detajet e para mbi ngjarjen

22:28 - 24.06.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të henë (24 qershor) në Portin e Sarandës.
Paraprakisht raportohet se ka shpërthyer një bombol oksigjeni në një skaf, duke lënë të plagosur një person.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ndërsa ende nuk ka detaje në lidhje me ngjarjen.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.