Kryesore

VIDEO/ Atmosferë elektrizuese! Tifozët shqiptarë pushtojnë stadiumin, Spanja pritet me vërshëllima

20:36 - 24.06.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, tifozët kuqezi nuk mund të mungonin në ndeshjen e fundit dhe më të rëndësishmen për kualfikimin më tej. 
Arena e Duseldorfit, 60 minuta para se të nisë sfida është thuajse i tejmbushur nga tifozët tanë. Një atmosferë elektrizuese, sikundër mund të shihet edhe nga pamjet e siguruara nga “Panorama Sport”. 

Në momentin që lojtarët e Spanjës shkelën fushën, pati vërshëllima nga ana e tifozëve kuqezinj, ndërkohë që lojtarët e Shqipërisë u pritën me brohorima emocionuese. Për më tepër shikoni pamjet: 

VIDEO + VIDEO  + VIDEO 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.