Kryesore

VIDEO/ Përqafimi miqësor i Silvinjos, trajneri i Kombëtares respekton gjithë stafin spanjoll

21:35 - 24.06.24 P. Gj.
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Moment tepër special u regjistrua para startit të sfidës mes Shqipërisë dhe Spanjës, teksa Silvinjo pati një përqafim tepër miqësor mes trajnerin e iberikëve De La Fuente.
Madje tekniku brazilian nuk u mjaftua me kaq, teksa shkoi për të përqafuar edhe gjithë stafin teknik të spanjollëve.

Ky moment nuk mund t’i shpëtonte regjisë qëndrore, teksa u fokusua çdo detaj, për më tepër shikoni pamjet: 

VIDEO 

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.