Kryesore

Gent Fatali feston ditëlindjen, urimi i veçantë i partneres: I shtrenjti im

13:31 - 22.05.20 gsh

Këngëtari Gent Fatali feston sot 26 vjetorin e lindjes. Mes urimeve të shumta nga kolegët, miqtë apo familjarët nuk kishte si të mungonte dhe ai i partneres së tij, Rozafës.Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e Gentit, ndërsa mbi foto shkruan: Gëzuar ditëlindjen i shtrenjti im.

Këngëtari e pohoi lidhjen me Rozafën dhe së fundmi gjatë një interviste në emisionin ‘Ftesë në 5’. Dyshja ndodhen larg njëri-tjetrit, pasi Genti ndodhet në Prishtinë, ndërsa partnerja e tij në Gjermani.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.