Tentoi të korruptonte policin rrugor për të shmangur gjobën pë xhamat e zinj, e pëson 28-vjeçari
“Në vitin 1948, një shqiptar pranoi se; ish-oficer i Shërbimit të Posaçëm Ajror, SAS, Ficroni Meklein, e kishte paguar, për të vrarë Enverin…”/Dokumentet sekrete të arkivave britanike dhe të SHBA-së
Zbardhen prapaskenat e përplasjeve, hije skandali në Festivalin e Këngës! Konfliktet brenda ambienteve të RTSH-së përfundojnë në Gjykatë, këngëtari: Është i shitur, do e fitojë Elsa
Rreth 6.7 milionë udhëtarë në Rinas! “Nënë Tereza” ndër pesë aeroportet me rritjen më madhe të trafikut të pasagjerëve
“Ditët e besës mbaruan”- Babai i Naim Murselit: Kërkojnë gjak, duan ta zgjidhin sipas Kanuni. Policia po më ruan shtëpinë
“Dyshohet të jenë përfshirë zyrtarë të tjerë”- SPAK lëshoi 15 urdhërarreste, detaje nga hetimi për inceneratorin e Tiranës! Klodiana Lala: Një fraksion i dosjes është ndarë
I ati i Naimit tha se u kërcënua me Kanun, flet vëllai i Liridona Ademit: Gjakova është e vogël dhe nuk duhet të na dalin para! Fëmijët do t’i marrim kur të na i lejojnë…
Prangosja e drejtorit të burgut të Fushë-Krujës, qindra punonjës mbeten pa rroga!
Fotot nga paparazzi/ Deputetët e PS-së, miq të mirë edhe përtej dyerve të Parlamentit! Takime të përzemërta në oborrin e Kuvendit
“Njerëzit duhet të mësohen të marrin leje!”- Ministri Balla lajmëron një fazë të re të IKMT-së: Për çdo zonë do ketë përgjegjës. Nga data 1 Janar, kontrollojmë…
Partizani bëhet si spital, 7 lojtarë të operuar në 5 muaj! Lista e të dëmtuarve te “Demat”
Lëshimi i 15 urdhërarresteve për inceneratorin e Tiranës, SPAK deklaratë zyrtare, zbërthen skemën dhe abuzimet
Fotot nga paparazzi/ Kush janë meshkujt sportivë, që hoqën dorë nga makinat për biçikletat
Raynair anulon fluturimin nga aeroporti i Rinasit, revoltohen qytetarët: Pas 12 orësh pritje, na thanë se avioni kishte defekt!
Ndërron jetë aktori i nominuar për Oscar në moshën 82-vjeçare! Vuajti nga leuçemia dhe u diagnostikua me kancer të prostatës


GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play