Kronikë

Aksident në Prrenjas/ Makina del nga rruga, humb jetën shoferi

08:27 - 03.06.20 gsh

Një aksident i rëndë është regjistruar në fshatin Dritan të Prrenjasit, ku një 34- vjeçar me inicialet I.D teksa po drejtonte një automjet ”Volkswagen” ka dalë nga rruga dhe ka humbur jetën.Dyshoher se ai ka humbur kontrollin e automjetit në rrugën rurale të fshatit.

Ndërkohë grupi hetimor po vijon me punën për të sqaruar shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE