Foto-galeri

“Dashuria nuk njeh moshë”, ja çiftet që kanë diferencë moshe deri në 30 vite

09:20 - 03.07.20 Gazeta Shqiptare

Dashuria nuk njeh moshë dhe fotot e mëposhtme e dëshmojnë diçka të tillë. Çifte që kanë një diferencë moshe deri në 30-vite shprehen të lumtur dhe me fat që kanë njëri-tjetrin.Femrat, meshkujt më të mëdhenj me moshë i cilësojnë si më të pjekur dhe këshillues mjaft të mirë. Ndërsa meshkujt, femrat më të mëdha i konsiderojnë si të bukura e mjaft të ëmbla.

 

Lexi-20-vjeçe-dhe-partneri-i-saj-Juan-36-vjeç Fallon-Mitchell-37-vjeçe-dhe-partneri-i-saj-Red-26-vjeç Helen-Abduall49vjçedhe-partneri-i-saj-Mohanad-34-vjeç Lionel-Moore-43-vjeç-dhe-partnerja-e-tij-Stinaa-21-vjeçe David-49-vjeç-dhe-partnerja-e-tij-Marta-72-vjeçe-1 Derek-Joseph-30-vjeç-dhe-partneri-i-tij-Ron-60-vjeç Christina-Mastropole-24-vjeçe-dhe-partneri-i-saj-Mark-54-vjeç Coleen-Brennen-49-vjeçe-dhe-partneri-i-saj-Rick-29-vjeç
<
>

Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE