Kryesore

“Hape telefonin”/ Magic 4 sjell hitin e rradhës

14:07 - 12.07.20 gsh

“Magic4” grupi i njohur nga kryeqyteti, kanë publikuar së fundmi hitin e tyre më të ri të titulluar “Hape Telefonin”.Pas sukseseve të mëparshme me “Aisha dashnia” dhe “Koka ty ta boni”, respektivisht bashkëpunime me Sabri Fejzullahun dhe Artiola Tosken, Magic4 vjen këtë herë me një produkt krejt të tijin.

Nga autorët Pirro Çako, Edlir Begolli si dhe me koreografi të Adela Mucollarit, Magic4 sjell këtë verë një ndër këngët me të kërcyeshme të veres.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE