Kronikë

Një punonjës në Gjykatën e Lartë infektohet me COVID-19, vijon puna me staf të reduktuar

14:20 - 13.07.20 gsh

Një punonjës në Gjykatën e Lartë është infektuar me COVID-19, duke u shënuar si institucioni i tretë i drejtësisë i prekur nga virusi, pas GJKKO dhe Apelit të Tiranë.Në një reagim për gazetaren Klodiana Lala, Gjykata e Lartë thotë se institucioni nuk do të mbyllet, por tashmë është bërë dezinfektimi dhe puna vijon me staf të reduktuar duke vijuan kufizimet.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE