Kryesore

Bebe Rexha flet për problemet shëndetësore: E lodhur nga ky infeksion

16:17 - 05.08.20 gsh

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka treguar së fundmi se është në gjendje jo të mirë shëndetësore, pasi vuan nga infeksioni i sinusit. Ka qenë vetë Bebe, e cila përmes disa videove në rrjete sociale ka bërë me dije gjendjen e saj shëndetësore, ku shprehet se mezi merr frymë.“E sëmurë dhe e lodhur nga ky infeksioni i sinusit”, ka shkruar këngëtarja krahas videos së publikuar.

View this post on Instagram

Bebe Rexha

A post shared by @ vipvideooos on

Ky infeksion është një inflamacion i indeve dhe membranës dhe shoqërohet me simptoma të tilla si: ethe, dhimbje koke, temperaturë, mukus i trashë që shkakton bllokim dhe dhimbje në zonën e fytyrës.

https://www.instagram.com/p/CDek92DMP5R/

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.