Foto-galeri

Fotot që kanë bërë histori

14:00 - 08.09.20 Gazeta Shqiptare

Ne mund të lexojmë në libra, apo të dëgjojmë diçka nga prindërit tanë për të kaluarën, por vetëm fotografitë me të vërtetë mund të na japin një përjetim real të atyre momenteve.Pamjet e vjetra zbulojnë histori të vërtetë, ngjarje reale dhe emocione të vërteta që njerëzit ndjenin në atë kohë.

1-118 18-22 17-22 16-24 15-28 14-31 13-32 EV005642 11-47 10-56 8-54 7-60 6-63 5-72 18-23 4-80 3-92 2-103
<
>
Profile of a man measuring weight of a woman standing on a weighing scale in front of a train

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.