Foto-galeri

Para dhe pas famës/ Si ndryshoi buzëqeshja e këtyre VIP-ave kur u shndërruan zyrtarisht në të famshëm!

13:00 - 11.09.20 Gazeta Shqiptare

Jo më kot thuhet se fama vjen me një shumë të majme parash, madje shpesh, përfshirë edhe një ndërhyrje drastike dentare.Porsa u gjendën në qendër të vëmendjes, shumë yje ndryshuan formën e dhëmbëve të tyre, disa thjesht i zbardhuan disi, siç nuk munguan edhe ata që vendosën një “set” totalisht të ri dhëmbësh.

 

vsdvsdv vsdvsdv-1 vdsvsdv vsdvsdvds 6bc8e25f92badadd16bd32374b.jpgbfdbdfb qwqq kjkj 140b685df5962821e80f339c1a.jpguykuykuy u76u76u u76i76i il8o 89090890 dfbc2553bf99de69977a9a0530.jpg0-0-0- o78o78o87 90p90p
<
>

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.