Kryesore

Lista e PD/ Zbulohen disa prej kandidatëve në Durrës, Fier, Korçë e Lezhë, konfirmohen Mark Marku dhe Ervin Salianji

21:20 - 08.03.21 Gazeta Shqiptare

Zbardhen emrat kandidatëve të PD për qarqet e Fierit, Korçës dhe Lezhës.Në Korçë Edmond Spaho do të kryesojë listën, pasuar nga kandidatja Sorina Koti dhe Ervin Salianji i cili duket se është konfirmuar.

Në Fier kandidatë do të jenë Eralda Tase, Sajmir Koreshi, Luan Baçi dhe Nusret Abdulla.

Në Lezhë do të kryesojë listën Mark Marku, pasuar nga Agron Gjekmarkaj dhe Lindita Metaliaj.

Fier

Eralda Tase

Sajmir koreshi

Luan Baçi

Nusret abdulla

Korçë

Edmond Spaho

Sorina Koti

Ervin Salianji

Lezha

Mark Marku

Agron Gjekmarkaj

Lindita Metaliaj

Durrës

Merita Bakiu
Oerd Bylykbashi
Ferdinand Xhaferri
Cara

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.