Horoskopi

Horoskopi i datës 5 gusht, ja çfarë thonë yjet për ju sot

07:11 - 05.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

DASHI
Yjet ju sugjerojnë që të jeni me këmbën në tokë. Në fushën e ndjenjave një miqësi e vjetër mund të kthehet në një raport të konsoliduar.

DEMI

Dinamika juaj do të përfshijë të gjithë ata që do t’ju rrethojnë në ambientin e punës. Në fushën e ndjenjave do të keni mundësi të reja.

BINJAKET

Nuk duhet të jeni shumë misteriozë, por i drejtpërdrejtë. Në ambientin e punës duhet të veproni më logjikë dhe saktësi.

GAFORRJA

Do të ndiheni pak të lodhur në punë për shkak të impenjimeve të shumta. Në dashuri çdo gjë shkojë mirë pa asnjë pengës në rrugën që keni nisur.

LUANI

Sot yjet ju këshillojnë të tregoheni më të kujdesshëm me problemet që ju rrethojnë. Në punë do të keni mundësi të rregulloni të ardhurat tuaja.

VIRGJERESHA

Do t’i jepni një mësim një shoku tuaj që është ka kuriozitet më shumë seç duhet. Në punë do t’i dedikoheni me qetësi detyrave tuaja.

PESHORJA

Do të zgjidhni një dyshim që e keni prej kohësh. Në punë do të keni një përballje me eprorin tuaj, por do të reagoni me diplomaci.

AKREPI

Gjendje nervozizmi do t’ju shoqërojë në këto momente, por bëni kujdes me atë që thoni dhe sjelljen tuaj. Do të jeni të kujdesshëm me partnerin.

SHIGJETARI

Sot nuk do t’ju mungoj koha që do t’i kushtoni vetes. Në punë do të merrni vendime të rëndësishme dhe do të realizoni objektivat tuaja.

BRICJAPI

Shmangni qëndrimin tuaj seriozë në ambientin e punës, dikush mund të mërzitet nga ky qëndrim i juaji. Bëni kujdes me shpenzimet.

UJORI

Në fushën e ndjenjave do të jeni shumë të sigurt në vetvete dhe do të bëni atë që keni menduar prej kohësh. Në punë do të keni suksese.

PESHQIT

Në punë do të jeni më të gatshëm se zakonisht për t’ju përshtatur kolegëve që ju rrethojnë. Në dashuri do të filloj një fazë e re për ju.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.