BLUETOOTH

Arben Mevlani në dasmën e të bijës: Nuk e prisja të më bënte krushk me Sali Berishën!

21:21 - 25.09.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

I ati i Armina Mevlanit, gazetari i njohur Arben Mevlani, ka emocionuar në fjalimin e dasmës së vajzës së tij me djalin e ish-kryeministrit, Sali Berisha.
Teksa i uroi çiftit shumë urime dhe jetë të lumtur, ai ka thënë: Që do bëja një krushk e dija, po se do më bënte Armina krushk me Sali Berishën, këtë se dija.

Ndërkohë më herët, në hapje të dasmës një fjalim u mbajt dhe nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili me një gotë verë në duar i uroi çiftit jetë të lumtur duke thënë mes të tjerash se: Merita më e madhe e Shkëlzenit, është se arriti të pushtojë zemrën e Arminës.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.