LAJMI I FUNDIT

Blushi: Fytyra e vërtetë e babëzisë së qeverisë së Ramës, pasurohet dhe lumturohet mbi vuajtjen e jetimëve!

12:30 - 02.10.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka reaguar në lidhje me raportin e KLSH-së sa i takon abuzimeve që janë konstatuar në shtëpinë e fëmijëve ‘Zyber Hallulli’.
Përmes një reagimi, Blushi thekson se jetimeve përveçse ju kanë vjedhur ‘kafshatën’ i mohojnë edhe ndihmat e qytetarëve.

Reagimi i Tedi Blushit:

Jetimëve që u vjedhin “kafshatën”, po u mohojnë edhe ndihmat e qytetarëve!

Nuk është filmi “Lulekuqe mbi mure”. Është historia e trishtë e jetimëve në qendrën sociale “Zyber Hallulli” në zemër të Tiranës, në vitin 2022.

Kjo është fytyra e vërtetë antisociale, e pashpirtësisë dhe e babëzisë së Qeverisë së Edi Ramës, që pasurohet dhe lumturohet mbi vuajtjen e jetimëve!


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.