LAJMI I FUNDIT

TABELA/ Si do të jetë moti këtë fundjavë? Ja çfarë kanë parashikuar sinoptikanët

12:51 - 24.03.23 a.d
GSH APP Get it on Google Play

Sinoptikanët nga Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëjnë me dije se për fundjavën që presim përpara, vendi do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme.
 

25 mars

Moti parashikohet kryesisht i kthjellët por nuk do të mungojnë edhe alternimet e herë pas hershme të vranësirave kalimtare.

Era do të fryjë e lehtë me drejtim juglindje-veriperëndim me shpejtësi mesatare 1-5 m/sek dhe valëzim në dete të forcës 1-2 ballë.

26 mars


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.