20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 24 Nëntor 1999/ Shkarkohet Asan Ahmetaj. “Do rrëfej sekretet e ministrit Poçi.” Festoi për Nanon, bie shefi i policisë

07:00 - 24.11.19 Gazeta Shqiptare
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play
  • Shkarkohet Asan Ahmetaj

“Do rrëfej sekretet e ministrit Poçi.”

Festoi për Nanon, bie shefi i policisë
  • SIDA, shqiptarët e pasur kurohen fshehtas në Itali

  • Ish-truproja e Nanos kishte ekskluzivitetin e “Vatra”

Ekzekutohet “mbreti” i baterive

Biznesmeni qëllohet pranë shtëpisë

  • Paradoks

3 përkthimet e fjalës politikan

Shkrim nga Edmond Tupja

Një ditë tek përktheja në frengjisht një fjalim që dikush i cili merret me politikë, duhet të mbante diku jashtë shtetit, hasa në fjalën…

  • Pas dy ditësh Shqiperia rrezikon të mbetet pa gazeta

Shqipëria mbas dy ditësh rrezikon të mbetet pa gazeta. Shtypshkonja “Demokracia” në të cilën shtypen disa nga gazetat më të rëndësishme përfshi dhe “Gazeta Shqiptare” ku paralajmëron edhe mbylljen e aktivitetit të saj për shkak të borxheve të mëdha. Gazetat nuk paguajnë të gjitha faturën ka deklaruar për “Gazeta Shqiptare” drejtori i saj, Fejzi Bozgo duke akumuluar kështu një borxh prej 200 mijë dollarë brenda 48 orësh nuk mblidhnin 80 mijë dollarë janë të detyruar ta mbyllin.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.