Foto-galeri

Mashtrimet në internet, fotot ku vajzat e tepruan me “Photoshop-in”

13:20 - 20.08.20 Gazeta Shqiptare

Ka nisur në rrjete sociale një rivalitet i heshtur mes të rinjve se kush pozon më bukur.Nga i/e shkurtër në i/e gjatë, nga elegante në forma të kolme, “Photoshop-i” në ditët e sotme ta ofron këtë mundësi.

Megjithatë, nuk janë të paktat rastet kur në përpjekje për të arritur perfeksionin, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë dështuar dhe rezultati ka dalë tejet qesharak.

Ndiqni fotot e mëposhtme dhe do të habiteni…

 

90909 bobja-1-1 rtrtr 2323232 nbmbnmbnmb oioioioi 67767676 iooioi-1 unnamed-file mmm-1 azaz 5454547 asasaasa jkkjhkhkh aaaaa zxz cxcxcx
<
>

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.