Kronikë

Kanosi me thikë bashkëshorten dhe e dhunoi fizikisht, arrestohet 41-vjeçari nga Mati

09:58 - 16.06.21 gsh

Një 41 vjeçar është arrestuar nga policia e Burrelit, pasi akuzohet se ka kanosur dhe dhunuar bashkëshorten e tij. Policia njofton se i arrestuari është shtetasi L. Gj.Njoftimi i Policisë:

Kanosi me mjet prerës dhe ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, kapet dhe vihet në pranga 41-vjeçari.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Mat u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit L. Gj., 41 vjeç, banues në Klos, pasi në banesë ka kanosur me mjet prerës dhe ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.